O ranczu

Ranczo u Korby - tanie noclegi nad morzem

Już od 13 lat mamy przyjemność gościć rokrocznie gości z całej Polski, którzy niejednokrotnie wracają do nas w kolejnych latach. W roku 2013 rozszerzyliśmy ofertę noclegową o pokoje o podwyższonym, hotelowym standardzie.

Piękne otoczenie

Piękne otoczenie

Ranczo położone jest w bardzo spokojnej i urokliwej okolicy, blisko lasu (100 m) i morza (1,5 km). To miejsce dla osób poszukujących ciszy i wytchnienia od codziennej monotonii.

Przytulne pokoje

Przytulne pokoje

Komfortowo i przytulnie urządzone pokoje oraz wyjątkowe wnętrza - pachnące drewnem i bez zbędnego przepychu to gwarancja najwyższej jakości w rozsądnej cenie.

Relaks nad morzem

Relaks nad morzem

Cisza i spokój towarzysząca noclegom na Ranczo u Korby, a także morskie powietrze sprawiają, że każdy nasz noclegowicz wyjeżdża z nowymi siłami i chęcią powrotu w nasze strony.

Moc atrakcji

Moc atrakcji

Okolice rancza obfitują w wiele atrakcji dla osób dorosłych, jak i dzieci. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie - od masaży relaksacyjnych, place zabaw, po wspinaczki pełne adrenaliny.

Na terenie obiektu

  • ogólnodostępny grill
  • plac zabaw
  • akceptacja zwierząt
  • parking
  • ogrodzony teren

Obiekt położony w bardzo spokojnej i urokliwej okolicy, blisko lasu (100 m) i morza (1,5 km). Każdy pokój wyposażony jest w lodówkę. Oferujemy zniżki dla firm, wynajmujących pokoje dla swoich pracowników.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!

+48 501 858 716